Křemílkoviny

Drakiáda

15. října proběhla na louce za základní školou již tradiční DRAKIÁDA, které se společně se svými dětmi úpčastnili i nadšení rodiče a kamarádi naší školky. Počasí drakům přálo, mírně foukalo  a draci létali vzhůru jedna radost. Děti se na čerstvém vzduchu vyřádily a za svou snahu byly odměněni "dračí" medailí.

Bramborové hrátky u Vochomůrků

10. října  byla  školce otevřena podzimní dílna skřítka Vochomůrky. Pod rukama šikovných dětí a rodičů z 1. třídy vznikly z brambor, listí a dalšího přírodního materiálu podzimní figurky, jimž kralovali zejména ježečci. Dlouhatánská stonožka zase zdobí zahradu školky. Protože došlo i na soutěže družstva dětí proti rodičům, užili  si všichni přítomní  spoustu legrace. Společné tvoření upevnilo vazby mezi dětmi, rodiči a paní učitelkami a z toho máme velkou radost.

Podzim je tady

Říjnové počasí vylákalo děti z 2. třídy do přírody. V blízkém lese našly houby a tvořily domečky z přírodnin. Pozorovaly, jak se mění počasí a jak se hejna ptáků stěhují do svých zimovišť. Víte, že ne všichni z nich míří na jih? Třeba špačci táhli rozhodně k severu! Mladší děti z 1. třídy se zaměřily na pavoučky. Na školní zahradě objevily pavučinky na keřích, uviděly "babí léto" a ve školce rozvíjely svou fantazii a tvořivost. Bavlnkové pavučinky, pavoučci z netradičních materiálů i pavučinka přátelství se jim vydařila.

Mateřská škola U Křemílka Dubí 2, Rokosovského 236

adresa:
Rokosovského 236,417 02 Dubí 2

N Á S T Ě N K A

Aktuální jídelníček najdete zde

Zprávy, omlouvání dětí, informace k akcím, fotogalerie pro rodiče dětí - rychlý kontakt.
Do fotogalerie jsou vkládány fotografie určené rodičům.

Created by © 2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign