DOMÁCÍ ŠKOLIČKA STONOŽKY BOŽKY

Tato stránka je věnována distančnímu vzdělávání dětí s povinným předškolním vzděláváním.

V současné době nám ještě tato povinnost nenastala, přesto, na žádost některých rodičů,  nabízíme dětem, které  z nějakého důvodu nemohou v současné epidemiologické situaci  do školky chodit, náměty na  činnosti, které vychází z třídního vzdělávacího programu, a které si lze vyzkoušet doma.

Pro DOMÁCÍ ŠKOLIČKU STONOŽKY BOŽKY jsme využili prostředí interaktivní nástěnky PADLET, která je jednoduchým oboustranným komunikačním nástrojem online vzdělávání a otevřít ji lze v PC, tabletu nebo mobilním telefonu. Odkaz na ni je všem rodičům našich "školáčků" zaslán na e-mail.

DOMŠKOLKA PADLET

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pro ty z Vás, kteří si raději materiály vytisknete jsou připraveny odkazy níže. Z týdenních aktivit TVP jsme vybrali jednoduché činnosti a náměty,  které doma jistě hravě zvládnete.

Jak si oblékla čepici s bambulí

Bílá barva - to je sníh,
     bílá barva - to je smích.
     Bílá barva - to je zima
     a ta zima, ta je prima!

A K T U A L I T Y

Z NAŠÍ MŠ jsou rodičům zaslány informace k vydávání Potvrzení o nákladech za dítě v MŠ pro potřeby daňových úlev.

V aktualitách jsou zveřejněna Pravidla provozu školy od 4. 1. 2020.

---------------------------------

JÍDELNÍČEK