logotyp

DOMÁCÍ ŠKOLIČKA

Domácí školička

Ahoj Křemílci,
pro všechny šikovné děti, hlavně pro naše předškoláčky připravujeme náměty pro "domácí školičku".  Pokud se Vám některé líbí, můžete si je vyzkoušet. Pokud se budete chtít pochlubit svými obrázky, tvořením nebo pozdravy kamarádům, poproste své rodiče, aby nám je do školky poslali - my je s jejich svolením zveřejníme ve fotogalerii domácí školičky. Mějte se krásně, vaše paní učitelky.
Interaktivní školička
Barevné kamínky s.r.o. vychází vstříc rodičům, kteří jsou z důvodu uzavření škol s dětmi doma a až do odvolání zpřístupňují on-line výukové interaktivní probramy iŠkoličky, určené pro mateřské školy. Tuto informaci Vám předávám proto, že "naše děti" tyto aplikace dobře znají a baví je. Vyzkoušejte je s nimi, je to jedna z možností, jak děti zabavit v době vyhlášené karantény. Jedná se  o programy Leden, Březen, Duben, Prosinec, Les a Moje tělo.

Rodičům rovněž společnost  nabízí vzdálenou technickou pomoc s nastavením jejich PC, notebooku, tabletu apod. K dispozici mají i lektory, kteří vysvětlují metodiku.
Stačí zavolat na METODICKÝ KABINET DIGITÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ, tel. číslo +420 583 035 135. Více informací najdete na odkazu pod článkem.


Inspirace pro děti
Mnoho dalších inspirací pro děti a rodiče najdete najdete v dalších odkazech.

Rychlý kontakt

Mateřská škola U Křemílka

Rokosovského 236
417 02 Dubí 2

telefon:
417 571 755

telefon ředitelka:
731 495 217

e-mail MŠ:
mskremilek@seznam.cz

e-mail ŠJ:
mskremilek-sj@seznam.cz

pověřenec GDPR:
Mgr. Radek Kindl
tel.: 775 446 665
e-mail: kindl@mesto-dubí.cz

AKTUÁLNĚ V MŠ

JÍDELNÍČEK

obrázek

Rychle na NašeMŠ

obrázek
ŠKOLA VSTŘÍCNÁ RODIČŮM
Zprávy, omlouvání dětí, informace k akcím. Do fotogalerie jsou vkládány fotografie určené rodičům.

Šablony II

obrázek
Domů MŠ U Křemílka

    Created by © 2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign