logotyp

DOMÁCÍ ŠKOLIČKA

Jak zabavit předškoláčky v době karantény

Jak zabavit předškoláčky v době karantény
Ahoj Křemílci,
zdravíme Vás ze školky. V tuto dobu bohužel nemůžeme být s Vámi,  přesto na Vás všechny myslíme. Pro všechny děti, a hlavně pro naše předškoláčky, budeme připravovat nápady a náměty, které si mohou doma vyzkoušet. pro inspiraci stačí otevřít jednotlivé odkazy nad článkem. Pokud se Vám něco povede a budete se chtít pochlubit nebo pozdravit ostatní kamarády, poproste své rodiče, ať nám obrázek nebo fotografii pošlou a my je s jejich svolením zveřejníme. Máme Vás rády, Vaše paní učitelky.
Interaktivní školička
Barevné kamínky s.r.o. vychází vstříc rodičům, kteří jsou z důvodu uzavření škol s dětmi doma a až do odvolání zpřístupňují on-line výukové interaktivní probramy iŠkoličky, určené pro mateřské školy. Tuto informaci Vám předávám proto, že "naše děti" tyto aplikace dobře znají a baví je. Vyzkoušejte je s nimi, je to jedna z možností, jak děti zabavit v době vyhlášené karantény. Jedná se  o programy Leden, Březen, Duben, Prosinec, Les a Moje tělo.

Rodičům rovněž společnost  nabízí vzdálenou technickou pomoc s nastavením jejich PC, notebooku, tabletu apod. K dispozici mají i lektory, kteří vysvětlují metodiku.
Stačí zavolat na METODICKÝ KABINET DIGITÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ, tel. číslo +420 583 035 135. Více informací najdete na odkazu pod článkem.


Rychlý kontakt

Mateřská škola U Křemílka

Rokosovského 236
417 02 Dubí 2

telefon:
417 571 755

telefon ředitelka:
731 495 217

e-mail MŠ:
mskremilek@seznam.cz

e-mail ŠJ:
mskremilek-sj@seznam.cz

pověřenec GDPR:
Mgr. Radek Kindl
tel.: 775 446 665
e-mail: kindl@mesto-dubí.cz

INFORMACE

Aktuální jídelníček najdete zde

obrázek

Rychle na NašeMŠ

obrázek
ŠKOLA VSTŘÍCNÁ RODIČŮM
Zprávy, omlouvání dětí, informace k akcím. Do fotogalerie jsou vkládány fotografie určené rodičům.

Šablony II

obrázek
Domů MŠ U Křemílka

    Created by © 2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign